www.cvonline.hu

Senior C++ fejlesztő

  • A hirdetés 495 napja lejárt

Partnercégeink számára keresünk
Szakavatott C++ Fejlesztő
munkatársakat.

Cégjellemzők:

Multinacionális nagyvállalatokhoz keresünk különböző problémákra fejlesztőket: vonatirányítási rendszerek, orvosi és ipari képfeldolgozás, 2d/3d grafika, navigációs rendszerek, ipari automatizálás, autóipari rendszerek, pénzügyi-, tőzsdei szoftverfejlesztés, telekommunikációs feladatok.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladat:

  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció, hibafelderítés - javítás)
  • Hibaanalízis és megoldási alternatívák kidolgozása
  • Fejlesztői csapatmunkában történő aktív részvétel, szakmai egyeztetés a csapattal illetve a megbízóval.

Elvárások:

  • Erős C++ ismeret
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Erős probléma megoldási készség
  • Jó matematikai és logikai készség.

Előnyök:

  • A következő technológiák ismerete: SilverLight, SQL, XML, HTML, java script, vb script
  • Hiba és verziókövető eszközök ismerete
  • A következő fejlesztőeszközök ismerete: MS Visual Studio 2010, MS Team Foundation Server, Rational ClearCase, Automatizált teszt és kódelemző eszközök
  • Agilis szoftverfejlesztési módszerek valamelyikének (Scrum, XP, Lean) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai-, nyelvi fejlődés, tanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kiemelkedő juttatási csomag
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Corporate Accounts Receivable Specialist

Randstad Hungary Kft.

Would you like to leave the SSC sector and work...
Budapest

Financial Account Manager

Are you an expert in English and have a Finance...
Budapest

C/C++ Platform Engineer

Our client is a global leader in providing cust...