www.cvonline.hu

Senior C# Fejlesztő

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

Multinacionális partnercégünk R&D központjába keresünk munkatársakat

Senior C# fejlesztői
pozícióba.

Munkavégzés helye:
Budapest, belváros

Feladatok:

  • Különleges, beágyazott rendszerek applikációinak karbantartása, fejlesztése és megvalósítása C# nyelven a kis létszámú applikáció fejlesztői csapatban, virtuálisan együttműködve német és amerikai kollégákkal

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves szoftverfejlesztési tapasztalat C# nyelvvel
  • Hajlandóság amerikai, németországi központokba való rövid, időszakos utazásokra, amennyiben a projekt megkívánja

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Tapasztalat Windows applikációk fejlesztésében PC-re
  • C/C++ fejlesztői tapasztalat
  • Tesztelői tapasztalat
  • Microsoft Visual Studio ismerete
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő