www.cvonline.hu

Senior C++ fejlesztő

  • A hirdetés 808 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársakat

pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk egy nemzetközi szoftverfejlesztő nagyvállalat.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Nagyméretű adatállományok biztonságos tárolásához és integritásellenőrzéséhez szükséges szoftverek fejlesztése
  • Szoftvertervezés UML-ben, tervezőeszköz használata
  • Önálló feladatelemzés, munkavégzés és transzparens kommunikáció
  • Magas szintű szoftverfejlesztés C++ nyelven

Elvárások:

  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Objektumorientált tervezési módszerek ismerete
  • Design patterns ismeretek
  • STL vagy egyéb template könyvtár gyakorlati ismerete
  • XML ismeretek
  • C++ programozási nyelv alapos ismerete

Előny:
  • Java és/vagy C# ismeret
  • Projektvezetési tapasztalat, ill. hajlandóság projektvezetésre
  • Angol Nyelvtudás
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő