Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Senior Beszerző

Brooks Instrument Kft.-Senior Beszerző
Hozzáadva 2012.04.24.
Hirdetés azonosító: 393366
lejárt

Az amerikai székhelyű Brooks Instrument ipari folyamatszabályozó és -mérő berendezések gyártásával foglalkozik.

Székesfehérvári gyárunkba keressük leendő  munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

SENIOR BESZERZŐ

Feladatok:

  • Napi taktikai beszerzési feladatok
  • Meglévő szerződések nyomonkövetése, új megállapodások előkészítése
  • Új termékfejlesztési projektek támogatása
  • Beszállítók felkutatása, versenyeztetése, árajánlatok küldése, elemzése
  • Ártárgyalásokon való részvétel
  • Beszállító fejlesztési programok koordinálása
  • Szoros együttműködés az amerikai stratégiai beszerzési vezetőkkel, beszerzési csoporttal, készletelemzővel
  • Riportolás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt
  • Jó tárgyalási készség
  • Rendszerszemélélet
  • Utazási hajlandóság
  • Pozitív beállítottság, nyitottság az új módszerek iránt
  • Előnyt jelent: műszaki ismeretek/végzettség

A magyar és angol nyelvű önéletrajzokat az alábbi e-mail címre, vagy a Brooks Instrument Kft., 8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100. címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2012. május 5.

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár
Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Termelés / Gyártás
Minimális tapasztalat
2 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Fejér

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése