x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

SENIOR BESZERZŐ

CLAAS Hungária Kft.
Hozzáadva 2012.04.18.
Hirdetés azonosító: 387269
lejárt

A CLAAS Csoport a világ egyik vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalata. Közel 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák és szolgáltatások fejlesztésével, kiváló minőségi színvonalon. A napjainkban is családi tulajdonban lévő vállalat sokoldalú termékeire mezőgazdászok támaszkodnak a világ minden pontján. A vállalatcsoport, amely több mint 9.500 főt foglalkoztat világszerte, vezető pozíciókat mondhat magáénak a kombájnok, a bálázó gépek és a szecskázók tekintetében. A törökszentmiklósi gyár, amely az évek során a kombájnokra szerelhető vágóasztalok és vágóasztal-kocsik termelési és fejlesztési központjává vált, jelenleg

munkatársat keres.

Elvárásaink:

  • felsőfokú gépészmérnöki és/vagy közgazdasági végzettség,
  • 2-5 éves hasonló területen (elsősorban fémipar, lemezmegmunkálás, hegesztett alkatrészek) szerzett tapasztalat,
  • tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás.

Az Ön feladatainak részét képezik:

  • új partnerek felkutatása,
  • ártárgyalások lebonyolítása,
  • szerződések előkészítése,
  • folyamatos kapcsolattartás.

Amit kínálunk Önnek:

  • teljesítményarányos jövedelem,
  • folyamatos szakmai és nyelvi tréningek,
  • hosszú távú perspektíva.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a PUR0321 referenciaszám megjelölésével az alábbi címre:

CLAAS Hungaria Kft.
5200 Törökszentmiklós, Dózsa Gy. út 17.
www.claas.com

Munkavégzés helye:
Kategória
Műszaki / Mérnök, Kereskedelem / Értékesítés, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat
2 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Törökszentmiklós

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése