www.cvonline.hu
SDM Specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 744952
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Ügyfél részéről érkező változtatási igények   kezelése

 - Technikai szempontú felülvizsgálat, szükséges   hálózati elemek (routerek, switchek, tűzfalak, mobil eszközök)   megrendeléséről és konfigurációjáról való döntés

 - Megrendelési folyamat elindítása és koordinálása

 - A szükséges adminisztráció gyors és pontos   elkészítése

 - Az elindított folyamatok követése, szükség   esetén beavatkozás, javaslattétel a javításra

 - Kommunikáció mind a cégen belül, mind az ügyfél   irányába

 - Riportok, statisztikák készítése, fejlesztése

 - Szükség esetén árkalkulációk készítése

 - Eszkalációk, ügyfélpanaszok kezelése

 - Részvétel az ügyféltárgyalásokon és a (CAB),   (CCAB) - ek vezetése

 - A Change Management csoport munkájának   megszervezése és irányítása

 - Együttműködés a többi nemzetközi Security Change   Managerrel

 - Folyamatok fejlesztése, kooperáció projektekben

Elvárások

 - Felsőfokú tanulmányok; előny: informatikai   területen szerzett végzettség

 - 2-3 év Order Management területén eltöltött   tapasztalat

 - ITIL v3.0 vizsga vagy annak megfelelő tudás

  -CCNA vizsga vagy annak megfelelő tudás

 - Juniper, Cisco, Avaya technikák ismerete

 - Networking munkatapasztalat előny

  -Hálózati ismeretek és Security tapasztalat

 - MS Excel haladó szintű ismerete

 - Folyékony angol nyelvtudás

 - Külföldi munkatapasztalat előny

 - Rugalmasság, nagyfokú teherbírás, érdeklődés új   dolgok, változások iránt

 - Proaktív gondolkodás

 - Tapasztalat csapatmunka terén elvárt

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79841

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen