www.cvonline.hu

Scanning Supervisor

  • A hirdetés 1874 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót gyáli munkavégzési hellyel:

Főbb feladatok:

  • Scanning Team irányítása, koordinálása
  • Projektek megtervezése, kivitelezetése
  • Riportok készítése
  • Folyamatok felügyelete, határidők betartása
  • Kapcsolattartás Ügyfelekkel
  • Operatív részvétel dokumentum-digitalizálási projektekben

Szükséges végzettség/tapasztalat:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Csoportvezetési tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (dokumentumkezelésben szerzett tapasztalat)
  • Alap vagy Középfokú angol nyelvtudás
  • Scanning illetve IT megoldások iránti affinitás – magasabb képzettség előny
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képességek
  • Precíz a részletekre figyelő személyiség
  • Rendszerszervezői végzettség előny

Amit ajánlunk:

  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Céges autó
  • Mobil telefon

A munkavégzés helyszíne Gyál.

Önéletrajzát és motivációs levelét a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk!