Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Scanning Supervisor

Hozzáadva 2012.05.18.
Hirdetés azonosító: 402723
lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót gyáli munkavégzési hellyel:

Főbb feladatok:

  • Scanning Team irányítása, koordinálása
  • Projektek megtervezése, kivitelezetése
  • Riportok készítése
  • Folyamatok felügyelete, határidők betartása
  • Kapcsolattartás Ügyfelekkel
  • Operatív részvétel dokumentum-digitalizálási projektekben

Szükséges végzettség/tapasztalat:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Csoportvezetési tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (dokumentumkezelésben szerzett tapasztalat)
  • Alap vagy Középfokú angol nyelvtudás
  • Scanning illetve IT megoldások iránti affinitás – magasabb képzettség előny
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs képességek
  • Precíz a részletekre figyelő személyiség
  • Rendszerszervezői végzettség előny

Amit ajánlunk:

  • Stabil háttér, nemzetközi környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Céges autó
  • Mobil telefon

A munkavégzés helyszíne Gyál.

Önéletrajzát és motivációs levelét a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye:
Gyál
Kategória
Műszaki / Mérnök, IT / Informatika, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Gyál

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése