www.cvonline.hu
Kelly Services-SAP projekt koordinátor

SAP projekt koordinátor

Feladatok:
- a projektek kapcsán befutó incidensek és változások menedzselése
- az SAP projektcsapat teljes körű szakmai támogatása (több kisebb fut párhuzamosan)
- a napi tevékenységek ledokumentálása és koordinálása
- riportok elkészítése, fejlesztése, lekérdezések futtatása, döntés-előkészítés
- SLA követése, a feladatok keretrendszerbe történő beillesztése

Követelmények:
- 3-4 év releváns tapasztalat, SAP rendszerben szerzett támogatói ismeretek (IS-U, FI/CO, MM, SD ideálisan)
- projektvezetési, projektkoordinációs tapasztalat
- minőségügyi folyamatok ismerete SAP területen
- felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
- folyékony angol vagy német nyelvtudás
- ITIL, változásmenedzsment tudás
- lojális, ügyfélközpontú hozzáállás, projektszemlélet

Amit kínálunk:
- nyugodt munkakörülményeket, megbecsülést, kiszámíthatóságot
- hosszú távú, alkalmazotti státuszt
- folyamatos tréningeket (nyelvi+szakmai)
- kiemelkedő bérezést, ami egy motiváló bónuszt is tartalmaz
- korrekt vezetést, tőke biztos vállalatot

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Régió Budapest