x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Russian speaking Customer Service Specialist

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.03.18.
Jelentkezési határidő: 2012.07.04.
Hirdetés azonosító: 407505
lejárt

Our client is a multinational company provides a wide range of services, including Finance & Accounting, Collections and Customer Service, Insurance, Analytics, reengineering. They are looking for a professional in the

Feladatok:
  • Customer Service: handle customers
Elvárások:
  • High level of Russian language
  • Stable English knowledge
  • Experience with Microsoft Word, Excel, and Outlook
  • Ability to provide excellent customer service, customer-focused approach
  • Result-oriented personality and capability to overcome obstacles
  • Excellent communication skills
  • Ability to work in a team or individually if required
Előny:
  • Sales attitude
  • Customer Service experience
Amit kínálunk:
  • Multinational team/working environment
  • Attractive compensation package
  • Cafeteria benefits
  • Further internal carrier opportunities
  • Professional and soft-skills trainings
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
In case you are interested in the above mentioned position please send your English CV to the karrier1@prohuman.hu e-mail address.
Kategória
Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése