Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Researcher

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.06.25.
Jelentkezési határidő: 2012.05.24.
Hirdetés azonosító: 375589
lejárt

Budapesti csapatunkba HR szolgáltatói oldalon tapasztalattal rendelkező kollegánkat keressük.Munkaerő-közvetítési, fejvadászat üzletágunk fő szakterülete a mérnöki, IT, pénzügyi, SSC és értékesítési területekre való szakemberek toborzása.

Researcher

Feladatok:
  • Potenciális jelöltek felkutatása, felkínált pozíció iránti érdeklődésük felkeltése,
  • Meghatározott célpiacok feltérképezése, cégek felépítésének feltárása,
  • Közösségi portálokon, adatbázisokban potenciális jelöltek felkutatása,
  • Toborzás-kiválasztási projektekben való aktív részvétel,
  • Szcenáriók hiteles bevetése potenciális jelöltek beazonosítása céljából,
  • Beérkező pályázati anyagok megfelelő kezelése, adatbázis folyamatos építése,
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése,
  • Kreatív kutatás módszereinek megfelelő kutatómunka,
  • Minőségi kapcsolattok kiépítése, fenntartása jelöltjeivel.
Elvárások:
  • Felsőfokú főiskolai/egyetemi végzettség,
  • Egy-két éves munkatapasztalat fejvadászatban - direct search - előfeltétel,
  • Közösségi portálok magabiztos használata,
  • Meggyőző, hiteles kommunikációs készség,
  • Erős kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Sikerorientált, kitartó és céltudatos,
  • Strukturált, találékony, pozitív személyiség.
Amit kínálunk:
  • Jókedélyű, professzionális munkahelyi légkör,
  • Együttműködő, összetartó csapat,
  • Önállóság, felelősség, önmegvalósítás,
  • Tanácsadói karrierlehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését kérem, küldje el fényképes, részletes szakmai önéletrajzát a gonczy.levente@prohuman.hu e-mail címre. A jelentkezéseket 'Researcher' jeligére várjuk! Adatait bizalmasan kezeljük. Köszönjük!
Kategória
Humán erőforrás
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése