www.cvonline.hu
Research & Development Specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 789627
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Részvétel Integration of Customer Solutions and Product Solutions alkalmazások további fejleszetésében

 - Kapcsolattartás ügyfelekkel a követelmények meghatározásának és értékelésének érdekében

 - Közreműködés a solution design folyamatban

 - Új intézkedések végrehajtásának támogatása

 - Részvétel a programdokumentáció elkészítésében

 - Program tesztek tervezése, futtatása és dokumentálása

 - Minden szakmai kötelességhez kötődő adminisztratív feladat kivitelezése

Elvárások

 - Egyetemi vagy főiskolai végzettség IT területen vagy megfelelő munkatapasztalat

 - Legalább 5 év tapasztalat Java (J2EE) fejlesztésben

 - Unix/Linux és Oracle (PL/SQL) adatbázisok ismerete

 javascript, jQuery

 - Apache/Tomcat vagy más alkalmazás szerver alapos ismerete, Oracle Weblogic tapasztalat előnyt jelent

 - HTML, CSS, XML/XSLT

 - Unit tesztek írása és végrehajtása

 - MAVEN, ANT, Git/SVN tapasztalat

 - Continuous Integration rendszer és automatizált tesztelő eszközök használata

 - Jó kommunikációs készség és ügyfélközpontú szemlélet

 - Rendszerközpontúság, precizitás

 - Összetett problémák gyors megértése

 - Középfokú angol nyelvtudás

Előny

 - Telekommunikációs cégnél szerzett tapasztalat előny

 - Telekommunikációs folyamatok és azok biztosításának ismerete előnyt jelent

 - Hálózati eszközök konfigurálása (routerek, switchek, VOIP, VPN) előny

 - Cisco CCNA képesítés előny

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80340

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen