www.cvonline.hu

Rendszerszervező/Equation

36965-Rendszerszervező/Equation

Megbízónk Magyarország egyik piacvezető, nemzetközi hátterű pénzintézete. Csapatának bővítésére keresünk

munkatársat.

Feladatok:
  • A beérkező fejlesztési igényekre megoldás(ok) kidolgozása, dokumentálása és elfogadtatása az érintett felek bevonásával.
  • Elkészült fejlesztések átvétele fejlesztőktől, integrációs tesztek elvégzése, dokumentálása.
  • Közreműködés felhasználói tesztekben, élesítésekben, felhasználók oktatásában.
  • Alkalmazások támogatása, hibák elemzése, javítások előkészítése, elkerülő megoldások kidolgozása.
  • Koordinátorként a fejlesztési folyamat felügyelete, előremozdítása, hatékony kommunikáció biztosítása, érintettek és vezetők tájékoztatása, problémák eszkalációja.
  • Innovációs javaslatok felvetése, ötletek, tapasztalatok, szakmai trendek stb. alapján.
  • Fejlesztésekhez tartozó specifikációk, fejlesztési tervek, fejlesztések és dokumentációk készítése.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség.
  • 2-5 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Szükséges informatikai ismeretek: MS Office, Lotus Notes, Internet, Equation, HP QualityCenter, Unicenter ServiceDesk (HelpDesk), DB2/400 SQL, i5 OS (OS/400), MQ, XML.
  • Projektirányítói tapasztalat előnyt jelent.
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete előnyt jelent.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérem, hogy részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét magyar, illetve angol nyelven a 36.965-as referenciaszámra hivatkozva az info-bp@isg.com e-mail címre küldje el.

Kattintson ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest