www.cvonline.hu

Rendszerszervező

munkatársat keresünk Magyarországi munkavégzésre banki számlavezető (és ahhoz kapcsolódó) rendszerek fejlesztéséhez, teszteléséhez.

Követelmények:.

  • Jó kommunikációs készség az Üzleti területtel történő kapcsolattartáshoz.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás a külföldi kollégák miatt nélkülözhetetlen.
  • Pénzintézeti tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok:

  • Funkcionális specifikáció készítése,
  • üzemeltetési dokumentáció készítése a fejlesztővel,
  • kapcsolattartás külső ill. belső fejlesztőkkel,
  • felhasználói tesztek szervezése, teszt-dokumentációk készítése.

Amit kínálunk:

  • kis létszámú összeszokott csapat,
  • dinamikusan fejlődő banki háttér,
  • versenyképes fizetés, erős cafeteria.

Minimális tapasztalat: 3 év

Munkavégzés helye: Budapest

Szükséges iskolai végzettség: felsőfokú

Munkaidő: teljes munkaidő

 Angol nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet a lenti címre várunk. A motivációs levélben írja meg, miért gondolja magát alkalmasnak a fent részletezett feladatok ellátására.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest