Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Rendszerszervező

Hozzáadva 2012.06.08.
Hirdetés azonosító: 403624
lejárt

munkatársat keresünk Magyarországi munkavégzésre banki számlavezető (és ahhoz kapcsolódó) rendszerek fejlesztéséhez, teszteléséhez.

Követelmények:.

  • Jó kommunikációs készség az Üzleti területtel történő kapcsolattartáshoz.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás a külföldi kollégák miatt nélkülözhetetlen.
  • Pénzintézeti tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok:

  • Funkcionális specifikáció készítése,
  • üzemeltetési dokumentáció készítése a fejlesztővel,
  • kapcsolattartás külső ill. belső fejlesztőkkel,
  • felhasználói tesztek szervezése, teszt-dokumentációk készítése.

Amit kínálunk:

  • kis létszámú összeszokott csapat,
  • dinamikusan fejlődő banki háttér,
  • versenyképes fizetés, erős cafeteria.

Minimális tapasztalat: 3 év

Munkavégzés helye: Budapest

Szükséges iskolai végzettség: felsőfokú

Munkaidő: teljes munkaidő

 Angol nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet a lenti címre várunk. A motivációs levélben írja meg, miért gondolja magát alkalmasnak a fent részletezett feladatok ellátására.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése