Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Rendszergazda

Soft Consulting Hungary Zrt.-Rendszergazda
Hozzáadva 2012.04.25.
Hirdetés azonosító: 400077
lejárt

Több éves hasonló tapasztalattal, referenciával keresünk kollégát.

Az alábbi feladatok ellátása volna a feladata

  • Egyszeri feladatként egy hálózat áttelepítése telephelyek között

Folyamatos feladatok:

  • hálózat, szerverek üzemeltetése (windows 2003-2008 alapú)
  • Virtuális gépeken  Linux alapú Proxmox
  • telepített szoftverek átvizsgálása,
  • átvizsgálás során észlelt hibák javítása
  • kb 60 user igényeinek folyamatos figyelése és felmérése
  • szoftverek telepítése és beállítása,
  • biztonsági mentések készítése,
  • frissítések telepítése,
  • adattárolás biztonsága, adatmentések megoldása
  • vírusvédelem, kémprogram védelem
  • új eszközök vásárlásához javaslatok megtétele,
  • az eszközök vásárlásának lebonyolítása,
  • a vásárolt eszközök üzembe helyezése, telepítése és kipróbálása,
  • hatáskörébe tartozó eszközök garanciális ügyeinek intézése.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése