www.cvonline.hu

Rendszer és tesztmérnök(MR-5383)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 450772
lejárt

Gépjárművek vezetését segítő képfeldolgozó rendszerek üzembe helyezése, tesztelése, dokumentálása,
Az alkalmazott tesztmódszerek és verifikációs eljárások továbbfejlesztése, referenciavizsgálatok definiálása,
Teszt és mérési környezet felépítése, manuális és automatizált tesztlépések kidolgozása, tesztesetek és eljárások vevői követelmények alapján történő specifikálása,
Laboratóriumi körülmények közötti rendszertesztek és integrációs tesztek végrehajtása,
A mérési eredmények rögzítése és kiértékelése, új SW-verziók verifikálása,
Nemzetközi projektpartnerekkel való szoros együttműködés (Simultaneous Engineering).

Elvárás:
Felsőfokú, az elektronika, informatika, fizika területén szerzett végzettség,
Mérési- és teszteljárások ismerete (ISTQB vizsga előnyt jelent),
Alapvető programozási ismeretek (C#/C++ preferált),
Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség (idegen nyelvi környezetben is),
Jó német VAGY angol nyelvismeret.

Előny:
A járműipari beágyazott rendszerek buszrendszereiben (CAN, FlexRay) szerzett tapasztalat előnyt jelent,
Mérőrendszerek felépítésében és használatában való jártasság előnyt jelent,
Képfeldolgozási, kameratechnikai és autóelektronikai alapismeretek további előnyt jelentenek.

Amit nyújtunk:
Megbízónk versenyképes jövedelmet, színvonalas, kihívásokban gazdag és változatos fejlesztési projektekben való részvételi lehetőséget kínál egy növekvő, stabil, fiatalos szervezetben.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr