www.cvonline.hu
Rendszer adminisztrátor (Linux) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 512570
lejárt
FELADAT

Feladatok

- A hozzá kerülő kérések/jegyek/incidensek többségét megoldja a saját szintjén.
- Bonyolultabb alkalmazásokkal és operációs rendszerekkel kapcsolatos problémákat is megold.
- A nála juniorabb munkatársak betanításában aktívan részt vesz, számukra szakmai segítséget nyújt.
- Javaslatokat tesz a folyamatok optimalizálására.
Közreműködik a hiba-diagnosztizálási kérdőívek összeállításában, a tudásbázis bővítésében.
- Koordinálja az esemény-kezelés sorrendjét, előrejelzi az SLA/OLA-k potenciális megszegését és lépéseket tesz ezek elkerülésére, eszkalálja a bekövetkező SLA/OLA szegéseket.
- Jelentéseket készít az események és kérések kezeléséről.
- Nagy kihatású eseményekkor segíti a csoportvezetőt az erőforrások koordinálásában és hatékony elosztásában.
- A trendek elemzése alapján proaktív javaslatokat tesz a szolgáltatás javítása érdekében.

Elvárások

- Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
- Angol nyelvismeret (középszint)
- Német nyelvismeret (előny)

Informatikai ismeretek/tapasztalat:

- Különböző Linux rendszerek (szerverek): (Red Hat Enterprise Linux (4-6), Debian Linux, SUSE Linux 9-11)
- Hálózatok
- Cluster technológiák
- Storage management (SAN; NAS)
- Virtualizáció (pl. VMWare ESX)

- Scripting (Bash,Perl, Java, Python)
- HPUX rendszerek (előny)
- ITIL ismeret (előny)

Személyes jellemzők:

- Jó kommunikációs készség
- Önálló munkavégzésre való képesség
- Csapatjátékos magatartás
- Megbízhatóság
- Ügyfélorientált szemléletmód
- Proaktivitás

 Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
- Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77171

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen