Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

RENDSZER ADMINISZTRÁTOR (HF 7-5434)

Humanfield Tanácsadó Iroda-RENDSZER ADMINISZTRÁTOR  (HF 7-5434)
Hozzáadva 2012.04.12.
Hirdetés azonosító: 395461
lejárt

Nemzetközi, autóipari szolgáltatás területén tevékenykedő megbízónk részére keresünk

RENDSZER ADMINISZTRÁTOR

(HF 7-5434)

munkatársat.

Feladat
•    Shell scriptek futtatása, fenntartása, LINUX/UNIX platformon,
•    Tartalomkezelő rendszerben kódolás, modulok kezelése,
•    Support feladatok,
•    Termék struktúrák vizuális kezelése,
•    Projekt manager munkájának támogatása.

Elvárások
•    Felsőfokú, informatikai végzettség,
•    LINUX/UNIX rendszerekben szerzett adminisztrátori tapasztalat,
•    SHELL scriptek ismerete, scriptelésben szerzett tapasztalat,
•    Előny verziókezelők (version control) ismerete /ClearCase, Git/,
•    Kommunikációképes angol nyelvtudás szükséges a napi munkavégzéshez.

Amit kínálunk
•    Hosszú távú munkalehetőség,
•    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
•    Biztos hátterű vállalat.

Egyéb
•    Munkavégzés helye: Budapest,
•    Munkakezdés: Azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 7-5434” referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
          www.humanfield.hu

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése