www.cvonline.hu

RENDSZER ADMINISZTRÁTOR (HF 7-5434)

Nemzetközi, autóipari szolgáltatás területén tevékenykedő megbízónk részére keresünk

RENDSZER ADMINISZTRÁTOR

(HF 7-5434)

munkatársat.

Feladat
•    Shell scriptek futtatása, fenntartása, LINUX/UNIX platformon,
•    Tartalomkezelő rendszerben kódolás, modulok kezelése,
•    Support feladatok,
•    Termék struktúrák vizuális kezelése,
•    Projekt manager munkájának támogatása.

Elvárások
•    Felsőfokú, informatikai végzettség,
•    LINUX/UNIX rendszerekben szerzett adminisztrátori tapasztalat,
•    SHELL scriptek ismerete, scriptelésben szerzett tapasztalat,
•    Előny verziókezelők (version control) ismerete /ClearCase, Git/,
•    Kommunikációképes angol nyelvtudás szükséges a napi munkavégzéshez.

Amit kínálunk
•    Hosszú távú munkalehetőség,
•    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
•    Biztos hátterű vállalat.

Egyéb
•    Munkavégzés helye: Budapest,
•    Munkakezdés: Azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 7-5434” referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
          www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest