Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Referens

Hozzáadva 2012.07.12.
Hirdetés azonosító: 421370
lejárt

A megnövekedett ügyféligények kiszolgálása érdekében Budapest XIV. kerületi illetve Gödöllői Igazgatóság felvételt hirdet az alábbi pozíciókba

REFERENS

Feladatok:

  • pénz tőkepiaci elemzés alapján, személyre szabott pénzügyi portfolió összeállítása, lakossági és vállalati ügyfelek részére
  • meglévő ügyfeleknek tanácsadói tevékenysége
  • adminisztrációs feladatok
  • adatrögzítés, kiértékelés, problémamegoldás
  • irányvonalak kidolgozása
  • portfóliók kezelése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • önálló és felelősségteljes tevékenység
  • betekintés az üzleti világba és a piac nyomon követése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • jó kommunikációs képesség
  • üzleti megjelenés
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • talpraesettség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Power Point, Internet, Outlook)

Az ideális jelölt legalább 3 éves Pénzügyi területen szerzett tapasztalattal, tárgyalástechnikai gyakorlattal rendelkezik, mobil, proaktív.

Továbbá olyan munkatársakat szeretnénk továbbá, aki számára fontos értékkel bír, hogy hosszú távú biztos szakmai karriert építsen, egy családias hangulatú cégkultúrában.

Amit kínálunk:

  • minőségi képzés/átképzés (fix pénzügyi támogatás erre az időszakra)
  • laptop
  • kiemelt jövedelem (euróban és forintban)
  • külföldi jutalom utak
  • stabil háttér
  • hosszú távú tervezhetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség (kiemelkedő karrierpálya)

A kiválasztás menete:

  • Először is küldje el pályázatát (fényképes magyar nyelvű önéletrajz) 2012. június 21-ig, a pozíció megjelölésével
  • Mindegyik pályázatot el fogjuk olvasni, és amennyiben megfelel elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.
  • Megbeszélünk egy interjús időpontot és a sikeres interjú után minél előbb már kezdheti is a munkát!

Munkavégzés helye:
Budapest, Gödöllő
Kategória
Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Kereskedelem / Értékesítés, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség
Középiskola
Régió
Gödöllő, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése