www.cvonline.hu

RAKTÁRVEZETŐ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Feladatok:

  • árubeérkezések koordinálása, felügyelete
  • anyagmozgások ellenőrzése
  • kiszállítások koordinálása, felügyelete
  • raktárkezelők munkájának felügyelete, hatékonyabbá tétele
  • raktárkészlet karbantartása, pontosságának biztosítása

Elvárások:

  • alapfokú logisztikai (pl. terjesztés-, ill. raktárvezető) végzettség
  • PC ismeret (Word, Excel ismeret szükséges), precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Készletnyilvántartó szoftverek használatában való jártasság
  • Csapatmunkára való készség, felelősségteljes munkavégzés
  • Célorientált, proaktív személyiség
  • Idegen nyelv ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest