www.cvonline.hu

RAKTÁROS

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 489749

Üllői logisztikai Partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk Raktáros állásra:

RAKTÁROS

Feladatok:
  • raktárba érkező áru kezelése,
  • a megrendelések pontos, rendezett összeállítása,
  • targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok,
  • áru összekészítése, pakolás, csomagolás, címkézés,
  • RF szkenner használata,
  • a munkaterület folyamatos tisztán tartása,
  • kapcsolattartás a csoportvezetőkkel illetve műszakvezetőkkel.
Elvárások:
  • minimum 1-2 éves raktáros, targoncás munkatapasztalat,
  • új OKJ-s vezetőállásos targonca jogosítvány (2009. év utána 3313-es kóddal ellátott jogosítvány),
  • monotónia tűrés,
  • terhelhetőség és jó állóképesség,
  • gyors munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • folyamatos munkalehetőség,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • multinacionális vállalat,
  • bejárási támogatás.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend, H-P 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 óra között,
  • munkakezdés azonnal,
  • munkába járás Cegléd irányából céges busszal, vagy egyénileg.
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzot tartalmazó pályázatát, referencia szám DTA 01 és a fizetési igény megjelölésével a következő címre várjuk E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Üllő