www.cvonline.hu

Raktáros- XVI. kerület

Trenkwalder
Hozzáadva: 2016.07.30.
Jelentkezési határidő: 2012.06.16.
Hirdetés azonosító: 413269
lejárt

teaser top

megbízóink számára egyaránt.

Uszodák tisztításához használt vegyszerek előállításával foglalkozó megbízónk számára keresünk az alábbi pozícióba munkavállalókat:

Feladatok:

  • Vevők fogadása és kiszolgálása
  • Áruigénylés feladása az üzemben
  • Az üzletben található áru rendben tartása, pakolása
  • Készlet nyilvántartása
  • Leltár készítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély ( Elektromos )
  • Pontosság, precizitás
  • Jó szervező készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Egyéb:

  • Munkarend:
    • 1 műszak ( 8:30- 17:00 )

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a BUD-58-245 hivatkozási szám feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

teaser bottom
Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió