www.cvonline.hu

RAKTÁROS (5321)

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég biatorbágyi megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:
Raktáros

Feladatok:
•Anyagmozgatás kézi elektromos békával (3312)
•Az áru bevételezése
•A készáru kiadása
•Excel alapú adatbázis kezelése, rögzítések elvégzése
•Egyéb, logisztikai tevékenységekkel összefüggő feladatok ellátása

Elvárások:
•érvényes kék OKJ targoncavezetői bizonyítvány
•középfokú végzettség
•3312-es targoncajogosítvány
•Excel felhasználó szintű ismeret
•min. 1-2 év tapasztalat anyagmozgatásban, raktározásban
•érvényes orvosi alkalmassági

Előny: társalgási szintű Angol nyelvtudás

Munkaidő: 1 műszak, H-P

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Jelentkezési határidő: 2012.08.25

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkalehetőség, küldje el fényképes önéletrajzát, bérigény feltüntetésével  Link megjelenítése címre „3312” tárgymegjelöléssel.
Érdeklődni: 0670/984-0057-es számon lehet.