www.cvonline.hu

Raktári Szektorvezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 19 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (IX. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

RAKTÁRI SZEKTORVEZETŐ

Feladatok:

  • Raktározási folyamatok ellenőrzése
  • Leltárak vezetése a rábízott területen
  • Szállítási időpontok betartása
  • Dolgozói motivációs rendszer működtetése
  • Raktáros munkatársak vezetése (5-10 fő)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség és határozottság
  • Minimum 2 éves - valós - vezetői gyakorlat (min. 5 fő vezetése)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Részvétel egy sikeres csapat munkájában
  • Hoszzú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

 Az adott pozícióban elvárt végzettséggel és tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk!

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest