www.cvonline.hu

RAKTÁRI MUNKÁK ANGLIÁBAN

  • Az állásajánlat lejárt.

Textil- és ruhaipari márkacégek raktáraiba keresünk dolgozókat

raktárosi, csomagoló, címkéző

pozícióra Angliába, Manchester közelébe.

További információk:

Tapasztalat nem szükséges, viszont legalább társalgási szintű angoltudás igen. Férfiakat, nőket, párokat egyaránt el tudunk helyezni!

Feladat: ruházati termékek pakolása, szortírozása, felcímkézése, szállítmányok összeállítása megrendelés alapján.

Fizetés: minimum bruttó 6,28 GBP/óra (kb nettó 850-900 GBP/hó) ezen felül túlóra és éjszakai műszak pótlék

Munkaidő: 36-42 óra/hét, a nyári szezonban általában túlóralehetőség is van.

Szállás: 70 GBP/hét, kétágyas szobákban

Étkezés: egyénileg megoldott, vagy kedvezményes étkezési lehetőség a raktár étkezdéjében.

Jelentkezési feltételek:

  • férfiakat, nőket, és párokat is el tudunk helyezni
  • legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • minimum 280.000 Ft indulótőke megléte, amely tartalmaz minden felmerülő költséget, mint például szállás, étkezés, kiutazás, költőpénz az első fizetésig, stb.

Jelentkezéseket angol nyelvű fényképes önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése címre várjuk.

Link megjelenítése

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
Továbbá kérjük, hogy a jelentkezés során vegyék figyelembe, hogy csak olyan jelentkezőket tudunk elhelyezni, akik legalább TÁRSALGÁSI SZINTŰ nyelvtudással rendelkeznek. A többkörös állásinterjúk magyarországi irodáink valamelyikében folynak, így külföldön tartózkodó jelentkezőknek nem tudunk segíteni. Valamint Románia és Bulgária az unióhoz való későbbi csatlakozása miatt a két ország állampolgáraival szemben átmenetileg még fennálló munkaerőpiaci korlátozások megszűnésig nincsen lehetőségünk bolgár és román állampolgárok elhelyezésére ennél a munkánál. Megértésüket köszönjük.

Munkavégzés helye Anglia
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka, Külföldi munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 300000
Régió Külföld
Egyéb hasonló állások Önnek
Lakatos és lakatos segéd

P.I.N. Personal GmbH

Lakatos és lakatos segéd munkakör Németül beszé...

Targoncás

Targoncás munkakör Németül beszélő targoncáso...

Helyszíni szerelő/ szerelésvezető/ szerelőcsapat

Megaholz Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Budapesti székhelyű Belsőépítészettel és Üzle...