www.cvonline.hu

Raktári kisegítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 516164

Logisztikai partnercégünk részére keresünk munkatársakat Raktári kisegítő munkára

Feladatok:
  • Nehéz fizikai munka
  • Raktári kisegítő feladatok
  • Kamionrakodás
  • Anyagmozgatás
Elvárások:
  • min. 8 általános iskolai végzettség
  • jó fizikai erőnlét
  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • behívás alapján történő munkavégzés vállalása
Amit kínálunk:
  • 564 Ft/óra munkabér + műszakpótlékok
  • egyszerűsített foglalkoztatás keretében történő munkavégzés
  • bérfizetés hetente
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet személyes adatok megadásával, vagy önéletrajz elküldésével az következő elérhetőségekre: 20/6655-709, E-mail cím megjelenítése