www.cvonline.hu

Raktári áruellenőr

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 508046

Üllői logisztikai partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • raktárba érkező áru kezelése,
  • raktárba érkező áru ellenőrzése,
  • termékek minőségének ellenőrzése,
  • adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • vonalkód olvasó szkenner használata,
  • kapcsolattartás a csoportvezetőkkel, műszakvezetőkkel.
Elvárások:
  • minimum 1-2 éves raktározási munkatapasztalat,
  • gyártási környezetben szerzett tapasztalat,
  • magabiztos MS Office ismeretek,
  • önálló munkavégzés,
  • monotónia tűrés,
  • megbízhatóság.
Előny:
  • bármilyen raktári program ismerete,
  • ANGOL nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • folyamatos munkalehetőség,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • multinacionális vállalat,
  • fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • három műszakos munkarend, H-P 06:00-14:00, 14:00-22:00 és 22:00-06:00 óra között, munkakezdés: azonnal, munkába járás: Cegléd irányából céges busszal, vagy egyénileg.
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzot tartalmazó pályázatát az alábbi címre várjuk: E-mail cím megjelenítése , a DAE 01 referenciakód megjelölésével. Felhívjuk szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Üllő