www.cvonline.hu

Projektvezető

  • Az állásajánlat lejárt.

Épületgépészettel foglalkozó dinamikusan fejlődő, komoly referenciákkal rendelkező budapesti központú, hazai vállalkozás keres új kollégát a fenti mukakörbe!

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük jelentkezzen rá!

Feladatok

  • alvállalkozók, fizikai állomány kivitelezés helyszínén végzett munkájának irányítása, elvégzett munkák ellenőrzése,
  • kivitelezési munkával kapcsolatos szerződések, teljesítési igazolások elkészítése,
  • a kivitelezéshez szükséges anyagok kiírása, megrendelése, leszállítatása az építkezés helyszínére,
  • gondoskodik a kivitelezés helyszínén a dolgozók munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartásáért,
  • az irányítása alá tartozó terület működésének folyamatos ellenőrzése, működési zavarok feltárása és megszüntetése,

Elvárás

  • épületgépész felsőfokú műszaki végzettség,
  • egyéni munkavégzés,
  • kiemelten jó koordinációs készség,
  • gépészeti kivitelezésben szerzett több éves tapasztalat/gyakorlat,
  • számítógépes ismeret és gyakorlat,
  • magas szintű kommunikációs és tárgyaló készség szintén fontos elvárás.

Amit nyújtunk

  • autó
  • laptop
  • telefon
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki, Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest