x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Projektvezető

Hozzáadva 2012.04.19.
Hirdetés azonosító: 398102
lejárt

Épületgépészettel foglalkozó dinamikusan fejlődő, komoly referenciákkal rendelkező budapesti központú, hazai vállalkozás keres új kollégát a fenti mukakörbe!

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük jelentkezzen rá!

Feladatok

  • alvállalkozók, fizikai állomány kivitelezés helyszínén végzett munkájának irányítása, elvégzett munkák ellenőrzése,
  • kivitelezési munkával kapcsolatos szerződések, teljesítési igazolások elkészítése,
  • a kivitelezéshez szükséges anyagok kiírása, megrendelése, leszállítatása az építkezés helyszínére,
  • gondoskodik a kivitelezés helyszínén a dolgozók munkavédelmi, tűzvédelmi előírások betartásáért,
  • az irányítása alá tartozó terület működésének folyamatos ellenőrzése, működési zavarok feltárása és megszüntetése,

Elvárás

  • épületgépész felsőfokú műszaki végzettség,
  • egyéni munkavégzés,
  • kiemelten jó koordinációs készség,
  • gépészeti kivitelezésben szerzett több éves tapasztalat/gyakorlat,
  • számítógépes ismeret és gyakorlat,
  • magas szintű kommunikációs és tárgyaló készség szintén fontos elvárás.

Amit nyújtunk

  • autó
  • laptop
  • telefon
Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Műszaki / Mérnök, Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése