x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Projektmérnök

Gestamp Hungária Kft.-Projektmérnök
Hozzáadva 2012.05.22.
Hirdetés azonosító: 396132
lejárt

A GESTAMP Hungária Kft., a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében, a többségében új és magas szinvonalon automatizált gépparkkal rendelkező móri termelő egységébe keres
tapasztalt

munkatársat.
A projektmérnök a mérnök csapat tagjaként a mérnökség igazgató irányítása alatt dolgozik.

Feladatok:
•    Új projektek, módosítások lebonyolítása a vállalat és/vagy a vevők
előírásainak megfelelően
•    Kapcsolattartás a divízió központi projekt teamjével
•    Az APQP folyamat betartása és betartatása
•    A projekt büdzsé betartása (szerszámozás és/vagy beruházás)
•    Személyes részvétel vevői és/vagy divíziós projekt megbeszéléseken,
valamint vevői auditokon
•    A társterületek támogatása projektek és módosítások kezelésében
•    Támogatás belső folyamatok optimalizálásában

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:
•    Felsőfokú mérnöki végzettség
•    Autóipari, beszállítói gyártófolyamatok és termékek ismerete
•    APQP ismeret
•    Minőségügyi ismeretek
•    1-3 év tapasztalat (egy teljes projekt levezénylésében szerzett tapasztalat)
•    Francia és angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a megpályázott pozíció nevének feltüntetésével a következő címre várjuk :
a lenti e-mail címen;
vagy levélben: Gestamp Hungária kft. – Humán Erőforrás osztály
8060 Mór, Akai út 3.

Munkavégzés helye:
Kategória
Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat
1 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Mór

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése