www.cvonline.hu

Projektmérnök

A GESTAMP Hungária Kft., a világ egyik legnagyobb autóipari beszállítója a hegesztett és hidegen préselt karosszéria elemek tekintetében, a többségében új és magas szinvonalon automatizált gépparkkal rendelkező móri termelő egységébe keres
tapasztalt

munkatársat.
A projektmérnök a mérnök csapat tagjaként a mérnökség igazgató irányítása alatt dolgozik.

Feladatok:
•    Új projektek, módosítások lebonyolítása a vállalat és/vagy a vevők
előírásainak megfelelően
•    Kapcsolattartás a divízió központi projekt teamjével
•    Az APQP folyamat betartása és betartatása
•    A projekt büdzsé betartása (szerszámozás és/vagy beruházás)
•    Személyes részvétel vevői és/vagy divíziós projekt megbeszéléseken,
valamint vevői auditokon
•    A társterületek támogatása projektek és módosítások kezelésében
•    Támogatás belső folyamatok optimalizálásában

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:
•    Felsőfokú mérnöki végzettség
•    Autóipari, beszállítói gyártófolyamatok és termékek ismerete
•    APQP ismeret
•    Minőségügyi ismeretek
•    1-3 év tapasztalat (egy teljes projekt levezénylésében szerzett tapasztalat)
•    Francia és angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a megpályázott pozíció nevének feltüntetésével a következő címre várjuk :
a lenti e-mail címen;
vagy levélben: Gestamp Hungária kft. – Humán Erőforrás osztály
8060 Mór, Akai út 3.

Munkavégzés helye 8060 Mór, Akai út 3.
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Mór