Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Projektmérnök

Sapa Profiles Kft.-Projektmérnök
Hozzáadva 2012.03.20.
Hirdetés azonosító: 381971
lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 30 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 15 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Pályázatot hirdetünk a következő pozíció betöltésére:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Feladatok:

  • Profilrajzok biztosítása szerszámgyártók számára
  • Megmunkáló üzem részére megmunkálási rajzok elkészítése
  • Vevők által küldött rajz alapján ellenrajz készítése Solid Edge programon
  • Kapcsolattartás a kereskedelmi és a műszaki osztályok munkatársaival

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajz készítésének ismerete
  • Rajzszabványok ismerete: DIN, EN
  • CAD rendszerek ismerete, Solid Edge ismeret
  • Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Autóipari minőségügyi háttér
  • Fémmegmunkálási alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, bónusz

Fényképes magyar és idegennyelvű önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon: http://job.hu.sapagroup.com    Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót. Cégünkről bővebben a www.sapagroup.com/hungary oldalon tájékozódhat.

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár
Kategória
Műszaki / Mérnök, Távmunka / Otthoni munka
Minimális tapasztalat
Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése