www.cvonline.hu

Projektmérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2012.08.25.
Hirdetés azonosító: 373415

Partnerünk egy vezető autóipari beszállító vállalat. Jelenleg gépjármű elektronikai gyártó üzletágukhoz keresünk új munkatársat projektmérnök munkakörbe.

Feladatok:

- Költségcsökkentési (Ratio) projektek tervezése és megvalósítása (idő, költségek és erőforrások függvényében)
- Projektek megtervezése, megvalósítása, követése, dokumentálása-projekt csapat irányítása
- kapcsolattartás belső osztályokkal, külföldi fejlesztéssel
- Gyártási dokumentáció kezelése, létrehozása (FMEA, Controllplan, Művelettervek)
- Változtatás management: költségkalkuláció, ütemterv, dokumentáció elkészítése és követése
- Próbagyártások, első mintázások, gyártásengedélyezések, új termékek felfutásának megtervezése, koordinálása
- Folyamatos költségkövetés és optimalizálás (gyártási előállítási költségek, gyártási idők, berendezések, szerszámok)

Elvárások:

- Mérnök és/vagy mérnök-közgazdász diploma
- Kiváló német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- MS Office ismeretek (SAP és számítógépes hálózati ismeretek előny)
- Jó kommunikációs és érdekérvényesítő képesség
- Rendszerezett, szisztematikus, elemző munkamódszer

Amit kínálunk:

- Nemzetközi környezet
- Fejlődési és karrierlehetőség
- Versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján