Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Projektmenedzser

Hozzáadva 2012.07.31.
Hirdetés azonosító: 433408
lejárt

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő német tulajdonú, független fejlesztő cég munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

pozícióba. Megbízónk belsőégésű motorok kutatás-fejlesztésével, és az ahhoz szükséges eszközök gyártásával foglalkozik. A budapesti központba keresünk motorfejlesztési területen tapasztalt munkatársat.

Feladatok

  • A koncepció fázisban a projektek költségvetésében, az egyes projektciklusok megtervezésében, a team tagok kiválasztásában való aktív részvétel
  • Kijelölt projektmenedzserként a vevői ajánlatok értékelése, jóváhagyása
  • A projektek tervezési-szervezési szakaszának menedzselése, különös tekintettel a több telephelyen történő munkaszervezésre
  • A projektek belső szabályzatok szerinti végrehajtásának biztosítása, az egyes telephelyeken történő munkavégzés összehangolása
  • A projektek időbeli lefolyásának és költségalakulásának ellenőrzése belső vállalatirányítási rendszeren keresztül
  • Jelentések készítése a vezetőség és a vevő tájékoztatására a projektek haladásáról, kiadásokról, költségekről, kedvezőtlen eseményekről
  • A vevőkkel történő hatékony és sikeres kommunikáció a projekt teljes életciklusa alatt
  • A projektek befejezési szakaszának koordinálása. Vevői visszajelzések gyűjtése, projektelemzések készítése (alkalmazott módszerek, team-tagok teljesítménye, beszállítók értékelése)

Elvárás

  • Műszaki és/vagy gazdasági BSc vagy MSc végzettség
  • Motorfejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Jó vezetői, tárgyaló és problémamegoldó kvalitások
  • Kiemelkedő ügyfélkezelői képesség
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás, írásban és szóban, angol nyelvtudás előny
  • Utazási hajlandóság

Amit nyújtunk

  • Szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Kiváló karrierlehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Termelés / Gyártás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése