www.cvonline.hu

Projekt Vezető

Több mint 1 évtizedes múltra visszatekintő magyar tulajdonú szoftverfejlesztő, nemzetközi projectekkel rendelkező ügyfelünk csapatbővítés céljából keres új munkatársat a következő pozícióban:

Feladatok:

- Informatikai projektek vezetése banki területen

- A projectek végigkísérése az elejétől a végéig.

- A kitűzött projektcélok teljesítése, a kliensek elégedettségének biztosítása, csapatvezetés,

  kapcsolattartás a kliensekkel

- Projektek folyamatainak megtervezése és menedzselése

- Prioritások kijelölése, szükséges esetben eszkaláció a menedzsment felé

- Rendszeres riportolás a menedzsment felé

Elvárások:

- Minimum tapasztalat szoftverfejlesztési projektvezetői területen : 3 év

- Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség

- Több éves IT projekttapasztalat nemzetközi környezetben

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Önálló, megbízható személyiség, ügyfélorientált gondolkodásmód

- Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete

- MS Project Server ismerete

- Előnyt jelent a banki tapasztalat

Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest