Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Projekt Vezető

Reed Magyarország Kft. / Reed Recruitment-Projekt Vezető
Hozzáadva 2012.07.13.
Hirdetés azonosító: 402823
lejárt

Több mint 1 évtizedes múltra visszatekintő magyar tulajdonú szoftverfejlesztő, nemzetközi projectekkel rendelkező ügyfelünk csapatbővítés céljából keres új munkatársat a következő pozícióban:

Feladatok:

- Informatikai projektek vezetése banki területen

- A projectek végigkísérése az elejétől a végéig.

- A kitűzött projektcélok teljesítése, a kliensek elégedettségének biztosítása, csapatvezetés,

  kapcsolattartás a kliensekkel

- Projektek folyamatainak megtervezése és menedzselése

- Prioritások kijelölése, szükséges esetben eszkaláció a menedzsment felé

- Rendszeres riportolás a menedzsment felé

Elvárások:

- Minimum tapasztalat szoftverfejlesztési projektvezetői területen : 3 év

- Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség

- Több éves IT projekttapasztalat nemzetközi környezetben

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Önálló, megbízható személyiség, ügyfélorientált gondolkodásmód

- Szoftverfejlesztési módszertanok ismerete

- MS Project Server ismerete

- Előnyt jelent a banki tapasztalat

Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése