www.cvonline.hu

Project manager

  • A hirdetés 1252 napja lejárt
44231-Project managerLink megjelenítése">

Nemzetközi, szoftverfejlesztési területen működő partnerünk számára keresünk munkatársat Borsod-Abaúj-Zemplén megyei munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Szoftverfejlesztési projektek menedzselése;
  • A szoftverfejlesztők munkájának koordinációja;
  • Kapcsolattartás az ügyféllel;
  • Minőségbiztosítási feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat nemzetközi szoftver projektek vezetésében;
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret;
  • Jó szervezői és kommunikációs képesség;
  • Utazási hajlandóság.
Amennyiben nyitott egy új lehetőségre, szívesen tájékozódna az egyes konkrét pozíciók részleteiről, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, valamint magyar, illetve német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajzát szíveskedjen elküldeni nekünk a 44.231-es referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">