www.cvonline.hu

Programozó

  • A hirdetés 1012 napja lejárt

Az OTP Bank

Programozó

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Alkalmazói programok, modulok technikai specifikációinak elkészítése üzleti specifikáció és rendszerterv alapján;
  • Alkalmazói programok fejlesztése, tesztelése, javítása;
  • A szükséges rendszerszervezői tesztek támogatása;
  • Az elkészült termékek dokumentálása;
  • Üzemeltetés támogatása fejlesztői support nyújtásával.

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség;
  • Legalább 2 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • PL/SQL ismeret;
  • 4GL programnyelvek ismerete;
  • Alap DBA szakismeret;
  • Angol nyelv középfokú ismerete;
  • Képesség önálló munkavégzésre;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Üzleti szemléletű gondolkodás;
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;
  • Jó elemző- és szervezőképesség, rendszerszemlélet;
  • Jó problémamegoldó képesség;

Előnyt jelent:

  • Egyéb Banki üzleti termék és folyamatok ismerete
  • Banki IT tapasztalat

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Jelentkezési határidő: 2015. március 5.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol