www.cvonline.hu

Product Development Manager

  • A hirdetés 812 napja lejárt

Job – Diagnostic and Analytical Instruments Marketing

A premier global distributing company, operating in the diagnostic and analytic instruments field, will start shortly its activity in Hungary. Our company provides local, national and global services to enterprise, hospital and university customers. Currently, we are looking for suitable Product Managers with relevant experience in biology and biochemistry. The applicants should be able to combine specialized knowledge with product development and customer’s support according to the attached job description.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Schedule Full-time

Location Hungary

If you are interested in this opportunity please forward your professional CV in English to the following e-mail address.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr