www.cvonline.hu

Process Quality Engineer

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.08.01.
Jelentkezési határidő: 2013.03.06.
Hirdetés azonosító: 429308

Elvárások:

  • Műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, műszaki menedzser)
  • Több éves elektronikai komponensek gyártásában/összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • PCB (SMD technológia) gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • APQP, SPC, Control Plan, FMEA ismeretek
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Főbb feladatok:

  • Új termékek/termékcsaládok minőségügyi felügyelete
  • Részvétel a próbagyártások lebonyolításában
  • Forrasztási hibák, beültetési hibák, alkatrészek minőségügyi felügyelete
  • Belső-, vevői-, tanúsító (megújító) auditok előkészítésében való részvétel
  • Végtermékek minőségügyi ellenőrzése
  • Minőségügyi problémák megoldása
  • Hibák, selejtek csökkentése
  • 8D riportok, Control Plan, FMEA készítése
  • Folyamatok tesztelése, felülvizsgálata és fejlesztése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, előrelépés és karrier lehetőség
  • Stabil szakmai háttér és vezetői támogatás

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai cégcsoport székesfehérvári gyártóegységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat. Megbízónk a folyamatos minőségfejlesztés mellett elkötelezett, high-end audio termékek gyártásával foglalkozó, első vonalbeli autóipari beszállító.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó  FE-86-os referenciaszámot

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)