www.cvonline.hu

Process Engineer (fröccsöntés) - Budapesttől Keletre

Feladat

  • Transfer moulding technológia bevezetése autóipari gyártás területén
  • A helyi és külföldi kollégákkal való kapcsolattartás
  • Automatizált gyártóberendezések és gyártósorok felügyelete
  • Gyártástechnikai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • Gépek és folyamatok minőségének és gondmentes működésének biztosítása

Pest megye, Budapestről keletre (bejárható).

Amit ajánlunk

  • Világszínvonalú munkakörnyezet,
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy összetartó csapatban
  • Szakmai és idegennyelvi továbbképzések

Elvárás

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök diploma - műanyagipari szakirány
  • Magabiztos angol- vagy németnyelv-tudás
  • Legaláb 2 év tapasztalat folyamat- vagy gyártómérnöki munkakörben fröccsöntés területen
  • Szakmai ismeretek hőre való keményedés területén
  • Külföldi utazásra való nyitottság
  • Csapatjátékos, proaktív személyiség
  • Analitikus gondolkodás, határozott fellépés
Előny:
  • Autóipari tapasztalat (nem alapvető elvárás)

Fizetés

  • Kifejezetten vonzó, versenyképes alapfizetés
  • Teljesítményarányos bónuszok
  • Bejárási költségek térítése (vagy bejárás vállalati busszal)
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Budapest