x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Próbavásárló

ClientFirst Consulting Kft.
Hozzáadva 2012.07.10.
Hirdetés azonosító: 420886
lejárt

Fontos Önnek a kiváló ügyfélkiszolgálás?
Szeretne részt venni egy olyan országos kezdeményezésben, ahol az ügyfélkiszolgálás fejlesztése a fő cél?
Sorban állás közben gyakran gondolt már arra, hogyan lehetne felgyorsítani a kiszolgálást?
Egy üzletbe betérve kereste már Ön is a kiszolgáló személyzetet, hogy segítsenek megtalálni egy terméket?
Ön szívesen dolgozna egy olyan cégnél, ahol egyes vásárlásait nem Ön fizeti?
Szeretne enni, inni, vásárolni munkaadója kontójára?

Ha Önnek is fontos, hogy részese legyen a hazai üzleti kultúra fejlesztésének, és véleményét szeretné megosztani, akkor az alábbi elérhetőségeken
jelentkezzen próbavásárlónak
Európa szerte!

A Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban Díjat megalapító ClientFirst Consulting Kft. saját hálózatának bővítésére

munkatársakat keres időszakos munkavégzésre.

Feladat:

  • Különböző vállalatok vevőkiszolgálásának értékelése próbavásárlással és egyéb piackutatási módszerekkel, a megbízó útmutatásai alapján.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • internettel rendelkezik
  • számlaképes (piackutatást tud felénk leszámlázni)
  • alapos, megbízható, igényes
  • pozitív gondolkodású
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik (számítógép, MP3)
  • odafigyel az apró részletekre
  • tapasztalatát írásban pontosan és jól fogalmazza meg

Amit kínálunk:

  • érdekes feladatok
  • ügyfélhelyzet gyakorlatok
  • hozzájárulás a vevő-kiszolgálási kultúra fejlesztéséhez

Munkavégzés helye:
Országos / Külföld
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, Kereskedelem / Értékesítés, Marketing / Reklám / Média / PR, Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat
Munkaidő tipusa
Projekt
Régió
Veszprém, Vas, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Pest, Komárom-Esztergom, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves, Hajdú-Bihar, Kunsziget, Dunakiliti, Fertőd, Pannonhalma, Fertőszentmiklós, Tét, Jánossomorja, Csorna, Kapuvár, Mosonmagyaróvár, Sopron, Győr, Fejér, Csongrád, Borsod-Abaúj-Zemplén, Bács-Kiskun, Somogy, Tolna, Nógrád, Békés, Gyula, Battonya, Csorvás, Dévaványa, Elek, Füzesgyarmat, Gyomaendrőd, Körösladány, Mezőberény, Mezőhegyes, Mezőkovácsháza, Sarkad, Szarvas, Szeghalom, Tótkomlós, Vésztő, Orosháza, Békéscsaba, Baranya, Budapest, Külföld, Zala

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése