www.cvonline.hu

Prémium Banki Tanácsadó

  • A hirdetés 1327 napja lejárt
  • Szívesen dolgozna banki környezetben?
  • Szeretne egy nagy presztízsű bankfiók tagja lenni?
  • Kihívásokkal teli munkát keres?

Ügyfelünk irodájába keresünk

munkatársat.

Feladatok:

  • Rendszeres, személyes találkozások során széles spektrumú, igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység (befektetési portfolió kialakítása, finanszírozás, nyugdíjtervezés, biztosítás)
  • Kapcsolat felvétele meglévő ügyfelekkel és potenciális ügyféljelöltekkel
  • Szolgáltatás iránti érdeklődés felkeltése
  • Tartós, bizalmi kapcsolat kiépítése és ápolása az ügyfelekkel
  • Ügyfélportfolió folyamatos, pro-aktív kezelése, monitorálása
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Ügyfél akvizíció

Elvárások:

  • Megkezdett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • 3-5 év Prémium Banking területen szerzett tapasztalat
  • Befektetési termékek alapos ismerete (befektetési alapok, biztosítási termékek, stb.)
  • Angol nyelvtudás nagy előny
  • Felhasználói szintű irodai szoftverek ismerete (Word, Excel)
  • Határozott, megnyerő fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelési képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Plusz juttatások
  • Szakmai fejlődési lehtőség

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Link megjelenítése