www.cvonline.hu
PL/SQL, Oracle fejlesztő (Bécs)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2012.06.18.
Jelentkezési határidő: 2012.07.18.
Hirdetés azonosító: 407035
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Bluebird International Zrt.PL/SQL, Oracle fejlesztő (Bécs):

Webes alapú üzleti megoldásokat nyújtó megrendelőnkhöz keresünk bécsi munkavégzésre PL/SQL, Oracle fejlesztőt azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • projektekben való részvétel;
  • adatbázis és webes felületek fejlesztése JAVA nyelven;
  • követelmények elemzése és tervezése;
  • fejlesztés SQL, PL/SQL és Java nyelven;
  • tesztelés és üzembe helyezés az ügyfél részére.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség és/vagy megfelelő szakmai tapasztalat;
  • erős Oracle SQL, PL/SQL ismeretek;
  • J2EE, XML, HTML és/vagy Java Script ismeretek;
  • nagyon jó elemző készség;
  • magabiztos német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Külföldi interjúk megszervezése;
  • Versenyképes, EUR alapú jövedelem;
  • Utazási költségek fedezése;
  • Szállás intézése (akár családoknak is).

Bluebird International Zrt.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld