www.cvonline.hu

PLC tesztmérnök

  • A hirdetés 823 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat

pozícióba

Cégjellemzők:

Partnerünk egy nemzetközi érdekeltségű informatikai nagyvállalat, melynek folyamatosan növekvő budapesti, miskolci és németországi irodájába keresünk szakembereket

Feladatok:

  • Aktív részvétel automatizálási és hajtástechnikai rendszerek fejlesztését támogató tesztelésében
  • Tesztelési tervek kidolgozása, dokumentálása, végrehajtása
  • Tesztautomatizálás
  • Mérések elvégzése, hibák elemzése, dokumentálása, követése hibakövető rendszerben
  • Javítási és módosítási javaslatok kommunikációja a fejlesztők felé

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (villamosmérnöki, informatikus, üzemmérnöki) végzettség
  • MS Windows XP/Vista/7, MS-Office gyakorlat
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Előny:

  • SW tesztelési tapasztalat, tesztelési módszerek ismerete
  • Hajtástechnikai ismeretek
  • Üzembe helyezési tapasztalat Siemens frekvenciaváltókkal
  • Siemens SIMATIC, SINUMERIK, SIMOTION termékcsaládok ismerete

Amit kínálunk:

  • Izgalmas szakmai feladatok, kézzelfogható eredmények
  • Hosszú távú, nemzetközi projektek
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Szakmai-, nyelvi fejlődés lehetősége
  • Kellemes munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő csapat
  • Németországi betanulás vagy munkavégzés lehetősége

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő