www.cvonline.hu

PLC programozó

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.09.08.
Hirdetés azonosító: 525390

Feladatok:

  • Automatizált gyártógépek PLC programjainak karbantartása
  • Gépi hibák megelőzése, feltárása, elhárítása
  • PLC programozás
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, veszteségek csökkentése, hatékonyság növelése
  • Futó projektek folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás a karbantartókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves, PLC vezérelt gyártórendszerek karbantartásában szerzett gyakorlat
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó készség
  • Korábbi multinacionális háttér előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés, csapatszellem

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag!
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés lehetősége, stabil szakmai háttérrel és vezetői támogatással

A munkavégzés helye:

Mezőlak (Pápától 10 km)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát e-mail címünkre.

 Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-491-es referenciaszámot

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20-447-6848-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő