www.cvonline.hu

PLC programozó - Budapesttől keletre

Feladat

  • Automatizált gépek vezérlésének villamos tervezése, szoftver fejlesztése
  • Gyártógépek vezérlés és szabályzási rendszereinek mérnöki támogatása
  • Új berendezések PLC rendszereinek átvétele, üzembe helyezése
  • Gépi hibák elhárításában, megelőzésében való részvétel
  • Hibakeresés PLC programokban, illetve automatizált rendszerekben
  • Gépek, berendezések, gyártási folyamatok állandó optimalizálása
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás

Pest megye, Budapestről keletre (bejárható)

Amit ajánlunk

  • Szakmai kiteljesedési lehetőség
  • Világszínvonalú munkakörnyezet
  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy összetartó csapatban
  • Szakmai és idegennyelvi továbbképzések

Elvárás

  • Villamosmérnök diploma
  • Társalgási szintű angol és/vagy németnyelv-tudás
  • Legalább 1 év PLC programozásban szerzett munkatapasztalat
  • Ipari bus rendszerek ismerete
  • Automatizálási feladatokhoz önállóan megírt referencia programok
  • Logikus gondolkodás
  • Csapatmunkára való képesség

Fizetés

  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Bejárási költségek térítése (vagy bejárás vállalati busszal)
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Budapest