www.cvonline.hu

Piackutatási asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.08.01.
Hirdetés azonosító: 382380

Piacvezető, nagykereskedelmi szolgáltatásokat nyújtó partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk budaörsi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Primer kutatások koordinálása és eredményeinek megosztása az ebben érdekelt osztályokkal,
  • szekunder kutatások - piacelemzés,
  • meglévő és ad hoc-jellegű jelentések készítése, frissítése és elemzése,
  • belső kutatások- kapcsolattartás a telefonos ügyfélszolgálattal, fókuszcsoportok szervezése, webes panel karbantartása és ad hoc kutatások futtatása,
  • árazási projectek támogatása.
Elvárások:
  • 2-3 év releváns tapasztalat,
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • egyetemi vagy főiskolai diploma,
  • precizitás, rugalmasság.
Előny:
  • Adatbázis kezelő szoftver ismerete (Access, SPSS, stb.)
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • biztos háttér,
  • lendületes csapat, jó munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budaörs - kijutás céges autóbusszal lehetséges.
Egyéb:
  • Munkaidő: Hétfőtől Csütörtökig 8.00-17.00-ig, Pénteken 8.00-15.00-ig.
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.