Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Personal Assistant to General Manager (Tolna county)

Régió:

Budapest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.09.24.
Jelentkezési határidő: 2012.09.16.
Hirdetés azonosító: 434862
lejárt

Our client is a multinational manufacturing company, for which we look for a Personal Assistant to support the General Manager in Tamási.

Feladatok:

- Full-scope assistance to the General Manager
- Assisting in ad-hoc reports and special projects
- Composing and preparing correspondence, reports, presentation materials, spread sheets and other documents
- Preparing special events, travels, conference planning
- Interact with the board of directors, including scheduling board meetings, handling logistics of board meetings, sending materials for review prior to the meetings, taking and distributing notes and fielding general queries from board members.

Elvárások:

- University or College Degree, OR close to graduation
- Willing to work at or close to Tamási
- Fluent English and Hungarian is a MUST
- Experience within a multinational environment is very welcome
- Hands-on mentality, ability to work independently and efficiency
- Good communication skills, costumer oriented attitude
- Having experience in assisting expatriats is a significant advantage
- Strong problem-solving and decision-making capabilities
- Organized, reliable and dynamic personality

Amit kínálunk:

- Becoming part of a multinational company
- Professional environment
- Being empowered to take responsibility and work independently
- Attractive compensation package

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Budapest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/19191-personal-assistant-to-general-manager-tolna-county/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),434862);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése