x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Pénzügyi Tanácsadó

MetLife Biztosító Zrt.
Hozzáadva 2012.05.09.
Hirdetés azonosító: 395663
lejárt

Európa egyik vezető életbiztosítója az AVIVA Életbiztosító Zrt. Budai Igazgatósága

munkatársat keres.

Az angol tulajdonú multinacionális vállalat az életbiztosítások és a hosszú távú megtakarítások piacán világviszonylatban a hatodik legnagyobb biztosító társaság. A világszerte több mint 53 millió ügyfél elégedettségére a társaságunknál dolgozó 45 ezer kiváló szakmai felkészültségű tanácsadó munkája a garancia. A magyarországi AVIVA mintegy 500 fős tanácsadói csapatába várunk jelentkezőket a budai igazgatóságán.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, igényfelmérés készítése
  • Forint és Euró alapú megtakarítási megoldások értékesítése
  • Élet-, valamint baleset- és betegbiztosítások értékesítése
  • Lakásbizosítások kötése
  • Pénzügyi tervezés készítése szoftver segítségével az ügyfelek részére
  • Cégek és magánszemélyek részére pénzügyi megoldások kidolgozása, a cafeteria lehetőségeinek kihasználása

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Teljesítmény és ügyfél orientáltság

Amit biztosítunk:

  • Első hat hónapban pályára állítási támogatás biztosítása az új tanácsadónak
  • Szakmai oktatások, gyakorlati tréningek
  • Szakmai támogatatás a mindennapi munkában (mentorálás)
  • Teljesítménytől függő kiemelkedő jövedelem
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Külföldi jutalom utak, egyéni motivációk
  • Karrierlehetőség

Munkakezdés:

  • A sikeres átképzés elvégzése után azonnal

Igazgatóságunk a társaság alapító igazgatósága, 15 éves működése során egyik meghatározója az AVIVA Zrt. tevékenységének, várjuk sikeres csapatunkba!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Szolgáltatás / Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Kereskedelem / Értékesítés, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése