www.cvonline.hu

Pénzügyi Tanácsadó

Európa egyik vezető életbiztosítója az AVIVA Életbiztosító Zrt. Budai Igazgatósága

munkatársat keres.

Az angol tulajdonú multinacionális vállalat az életbiztosítások és a hosszú távú megtakarítások piacán világviszonylatban a hatodik legnagyobb biztosító társaság. A világszerte több mint 53 millió ügyfél elégedettségére a társaságunknál dolgozó 45 ezer kiváló szakmai felkészültségű tanácsadó munkája a garancia. A magyarországi AVIVA mintegy 500 fős tanácsadói csapatába várunk jelentkezőket a budai igazgatóságán.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, igényfelmérés készítése
  • Forint és Euró alapú megtakarítási megoldások értékesítése
  • Élet-, valamint baleset- és betegbiztosítások értékesítése
  • Lakásbizosítások kötése
  • Pénzügyi tervezés készítése szoftver segítségével az ügyfelek részére
  • Cégek és magánszemélyek részére pénzügyi megoldások kidolgozása, a cafeteria lehetőségeinek kihasználása

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Teljesítmény és ügyfél orientáltság

Amit biztosítunk:

  • Első hat hónapban pályára állítási támogatás biztosítása az új tanácsadónak
  • Szakmai oktatások, gyakorlati tréningek
  • Szakmai támogatatás a mindennapi munkában (mentorálás)
  • Teljesítménytől függő kiemelkedő jövedelem
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Külföldi jutalom utak, egyéni motivációk
  • Karrierlehetőség

Munkakezdés:

  • A sikeres átképzés elvégzése után azonnal

Igazgatóságunk a társaság alapító igazgatósága, 15 éves működése során egyik meghatározója az AVIVA Zrt. tevékenységének, várjuk sikeres csapatunkba!

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.