www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ELEMZŐ

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. Pénzügyi és Controlling Igazgatósága - elemző feladatok ellátásra

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • pénzügyi tervezési feladatok, pénzügyi modellezés,
  • treasury, refinanszírozási feladatok ellátása,
  • vállalati pénzügyi számítások, értékelések végzése,
  • részvétel gazdasági tőkeszükséglet számítás kialakításában, elvégzésében,
  • rendszeres és ad-hoc kockázati jelentések, előterjesztések készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • SQL programozási ismeret előnyt jelent,
  • magas szintű szakmai angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • terhelhetőség, feladatorientáltság jellemzi,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy biztos hátterű nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezésést 2012. november 23-ig várjuk Karrierportálunkon: www.karrier.aegon.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Magyarország