x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

PÉNZÜGYI ELEMZŐ

AEGON Magyarország Hitel Zrt-PÉNZÜGYI ELEMZŐ
Hozzáadva 2012.10.26.
Hirdetés azonosító: 408713
lejárt

Az AEGON Magyarország Hitel Zrt. Pénzügyi és Controlling Igazgatósága - elemző feladatok ellátásra

munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • pénzügyi tervezési feladatok, pénzügyi modellezés,
  • treasury, refinanszírozási feladatok ellátása,
  • vállalati pénzügyi számítások, értékelések végzése,
  • részvétel gazdasági tőkeszükséglet számítás kialakításában, elvégzésében,
  • rendszeres és ad-hoc kockázati jelentések, előterjesztések készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
  • kiváló MS Office ismeretek,
  • SQL programozási ismeret előnyt jelent,
  • magas szintű szakmai angol nyelvtudás.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • terhelhetőség, feladatorientáltság jellemzi,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy biztos hátterű nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezésést 2012. november 23-ig várjuk Karrierportálunkon: www.karrier.aegon.hu

Munkavégzés helye:
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Asszisztencia / Adminisztráció, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat
1 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Magyarország

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése