www.cvonline.hu

Pénzügyi Befektetési tanácsadó

Nemzetközi piacvezető Pénzintézet energikus, lendületes  Budaörsi csapatába új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

- Szereti a kihívásokat, de még sohasem merte igazán kipróbálni magát, vagy váltana?
- Szeretne folyamatosan fejlődni, tanulni és egy jó csapatba tartozni?
- Szeretne, hogy munkáját elismerjék és megfelelően honorálják?

Ha ezekre a válasza IGEN, akkor jelentkezzen az ING Budaörsi Igazgatóságának csapatába!

Feladatok:

  • Piacvezető banki termékportfolió értékesítése
  • Új és meglévő lakossági és vállalati ügyfélkör részre történő értékesítés
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Üzleti tárgyalások profi lebonyolítása
  • Szerződéskötés
  • Jelentések, beszámolók készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Proaktivitás, önállóság
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség,
  • Precíz és megbízható munkavégzés, csapatszellem
  • Igényes, üzleti megjelenés

Előnyt jelent:

  • Telesale-s tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Értékes ügyfél portfolió a minőségi munkához, ismert Brand
  • Szakmai felkészítést, ill. folyamatos szakmai képzéseket
  • Folyamatos mentorálást, emberi és szakmai téren
  • 10 hónapos kezdeti támogatás, azt követően versenyképes kiemelt juttatás.
  • Rugalmas munkaidő
  • Biztos ügyfélháttér
  • Multinacionális környezet, infrastruktúra biztosítása
  • Folyamatos továbbképzés, fejlődési lehetőség

Fényképes pályázati anyagát, életkorra való tekintet nélkül az alábbi címre várjuk.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs
Munkavégzés helye Budapest, Pest megye
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Értékesítés / Kereskedelem, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest