Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Pénzügyi Befektetési tanácsadó

Hozzáadva 2012.08.30.
Hirdetés azonosító: 443666
lejárt

Nemzetközi piacvezető Pénzintézet energikus, lendületes  Budaörsi csapatába új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

- Szereti a kihívásokat, de még sohasem merte igazán kipróbálni magát, vagy váltana?
- Szeretne folyamatosan fejlődni, tanulni és egy jó csapatba tartozni?
- Szeretne, hogy munkáját elismerjék és megfelelően honorálják?

Ha ezekre a válasza IGEN, akkor jelentkezzen az ING Budaörsi Igazgatóságának csapatába!

Feladatok:

  • Piacvezető banki termékportfolió értékesítése
  • Új és meglévő lakossági és vállalati ügyfélkör részre történő értékesítés
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Üzleti tárgyalások profi lebonyolítása
  • Szerződéskötés
  • Jelentések, beszámolók készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Proaktivitás, önállóság
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség,
  • Precíz és megbízható munkavégzés, csapatszellem
  • Igényes, üzleti megjelenés

Előnyt jelent:

  • Telesale-s tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Értékes ügyfél portfolió a minőségi munkához, ismert Brand
  • Szakmai felkészítést, ill. folyamatos szakmai képzéseket
  • Folyamatos mentorálást, emberi és szakmai téren
  • 10 hónapos kezdeti támogatás, azt követően versenyképes kiemelt juttatás.
  • Rugalmas munkaidő
  • Biztos ügyfélháttér
  • Multinacionális környezet, infrastruktúra biztosítása
  • Folyamatos továbbképzés, fejlődési lehetőség

Fényképes pályázati anyagát, életkorra való tekintet nélkül az alábbi címre várjuk.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Budapest, Pest megye
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Kereskedelem / Értékesítés, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség
Középiskola
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Pest, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése