www.cvonline.hu

Pénzügyi asszisztens

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely jelentős fejlesztést valósít meg a következő két évben.

Munkavégzés helye:
Dunaújváros

Feladatok:

  • Tárgyi eszközök kezelése: nyilvántartás, könyvelés, értékcsökkenés, aktiválás, stb.
  • Biztosítási szolgáltatások vásárlása, nyilvántartása
  • Beruházásokhoz kapcsolódó számviteli feladatok elvégzése
  • Számviteli bizonylatok ellenőrzése, jóváhagyása
  • Pénzügyi kimutatások készítése a vezetés részére
  • Állami támogatásokhoz kapcsolódó számítások, bizonylatok és jelentések elkészítése
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 1 éves, hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó Excel ismeret
  • SAP ismeret előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség, külföldi tréningek
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Bejárási, albérleti, lakhatási támogatás
Munkavégzés helye Dunaújváros
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Dunaújváros