www.cvonline.hu

Pénzügyi adminisztrátor

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 572676

Megbízónk a régió egyik leggyorsabban fejlődő, globális logisztikai megoldásokat nyújtó vállalata. A cég vecsési telephelyére, azonnali munkakezdéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • könyvelésben való közreműködés,
  • banki kivonatok kontírozása, rögzítése, folyószámla egyeztetés,
  • számlák rögzítése és könyvelése a megfelelő rendszerekben,
  • adatrögzítés, adminisztratív háttértámogatás.
Elvárások:
  • közgazdasági szakközépiskolai érettségi,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • megbízható, motivált személyiség.
Előny:
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • tapasztalatszerzési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Vecsés
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 8:00-17:00, 1 órás ebédszünettel
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Referencia szám: UPA 02